Historie restaurací Kampa Group

Bylo nebylo…

V roce 1994 dorazil do Prahy Nils Jebens, majitel a zakladatel budoucí Kampa Group.

Město jej okamžitě učarovalo svým nádherným vzhledem a nedotčeným trhem, že se rozhodl zde usadit. „Bylo to příliš krásné na to, aby člověk jen tak odešel.“ Jeho vášeň pro prémiovou kulinařinu ho donutila využít příležitosti a otevřít provoz první restaurace. Kampa Park od samého začátku věnuje maximální pozornost každému detailu, výzdobě, elegantnímu servisu a krásné prezentaci. I díky ideální poloze na pražské Malé Straně a atraktivní terase na břehu řeky s výhledem na Karlův most je každá návštěva restaurace jedinečný zážitek.

Dvě restaurace, široká paleta stylů

V roce 2002 se vyskytla příležitost otevřít provoz druhé restaurace, která vznikla v původní budově opuštěné cihelny. Hergetova Cihelna se velmi rychle propracovala mezi nejlepší a nejoblíbenější restaurace v metropoli. Vedle špičkové, moderně pojaté kuchyně těží zejména ze své jedinečné polohy s podmanivým výhledem na Karlův most. 

Každá restaurace nabízí něco trochu jiného a dohromady pokrývají širokou škálu kulinářských stylů a cenového rozpětí. Kampa Park i sesterská Hergetova Cihelna se v roce 2004 sloučily pod jednu společnost: Kampa Group. Ta si v průběhu let získala pověst prémiové skupiny restaurací v České republice a oba podniky s oblibou opakovaně navštěvují místní, turisté i celebrity z celého světa. Pochutnejte si i vy na celé řadě vyhlášených delikates, které připravil náš šéfkuchař Marek Raditsch.

Nils Jebens

Restaurateur

Nilse můžete kontaktovat na adrese:

E-mail: nils@kampagroup.com

Tel: +420 296 826 099

Marek Raditsch

Executive Chef Kampa Group

Marka můžete kontaktovat na adrese:

E-mail: marek@kampagroup.com

Tel: +420 602 229 102